Fraxel re:pair - laser CO2 (fraksel)

Laser Fraxel re:pairTM jest jedynym na rynku medycyny estetycznej ablacyjnym laserem frakcyjnym do zabiegów małoinwazyjnych, umożliwiającym osiągnięcie efektów działania tradycyjnych laserów do głębokiej ablacji w sposób bezpieczniejszy, przewidywalny oraz przy krótszym okresie rekonwalescencji. Wszystkie korzyści osiągane są podczas jednej sesji leczniczej.Zabieg wykonuje dr Maciej Kuczyński - specjalista chirurgii plastycznej.

 

 

Po ponad dwóch latach klinicznego stosowania u ponad 500 pacjentów laser Fraxel re:pair uzyskał akceptację FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków). Dzięki potwierdzonej skuteczności został dopuszczony do stosowania w leczeniu zmarszczek, bruzd, drobnych zmarszczek, nierówności powierzchni skóry, zmian barwnikowych oraz przebarwień naczyniowych.

 

Procedury lecznicze, podczas których stosowany jest laser Fraxel re:pair są dobrze tolerowane, a związana
z nimi bolesność i rekonwalescencja pacjenta ulegają znacznej redukcji w porównaniu z zabiegami głębokiej dermabrazji laserowej. Ponadto usunięcie zwiotczałych tkanek wpływa na ogólne ujędrnienie skóry, podobne do efektu otrzymywanego w wyniku zastosowania tradycyjnego lasera CO2. Efekt ten uzyskiwany jest jednak przy znacznie zmniejszonej bolesności, skróconym czasie rekonwalescencji oraz z pominięciem ryzyka wystąpienia działań niepożądanych zastosowania lasera CO2.

 

Pełny zakres zastosowań leczniczych - wszystkie dostępne w jednym aplikatorze

Laser Fraxel repair dostarcza pełnego spektrum interwencji leczniczych w zakresie ablacji frakcyjnej w jednym urządzeniu aplikującym: od mikrodermablacji frakcyjnej (Fractional MicroDermablation™ - FMDA™) do głębokiej skórnej ablacji frakcyjnej (Fractional Deep Dermal Ablation™ - FDDA™). Wybierając energię impulsu (od 5 do 70 mJ) lekarz określa głębokość aplikacji zależną od wskazań klinicznych. Wybór poziomu leczenia (od 5 do 70% powierzchni skóry) decyduje o gęstości mikroskopijnych stref aplikacji.

 


BEZPIECZNY I SKUTECZNY

Podczas stosowania lasera Fraxel re:pair energia aplikowana jest w postaci mikroskopijnej wielkości punktów prowadząc do powstawania w obrębie skóry kolumn tkanki, która uległa ablacji do głębokości 1,6 mm. Każdy zabieg powoduje eliminację nawet 6 g tkanki, z czego ponad 85% stanowi tkanka skórna. Precyzyjna aplikacja i planowane oszczędzanie tkanek przyczyniają się do znaczącej redukcji czasu rekonwalescencji oraz konieczności pielęgnacji po zabiegu.

 

LECZENIE SZYBKIE I JEDNOLITE

W konstrukcji lasera Fraxel re:pair zastosowano zgłoszony do opatentowania zaawansowany system aplikacji (Advanced Delivery System), pozwalający na 4-krotnie szybsze leczenie stosowane w bardziej równomierny sposób w porównaniu z jakimkolwiek ablacyjnym laserem frakcyjnym dostępnym na rynku.

 

IMPONUJĄCE EFEKTY LECZENIA

U 90% osób leczonych z powodu uszkodzeń posłonecznych i zwiotczenia skóry obserwowano umiarkowaną i znaczną poprawę ocenianą według wskaźników fotostarzenia skóry. Ponadto podczas obserwacji trwającej do 24 miesięcy nie odnotowano występowania opóźnionych odczynów związanych z odbarwieniami skóry. W porównaniu z leczeniem przy zastosowaniu konwencjonalnych laserów CO2, terapia laserem Fraxel re:pair pozwala na znaczną redukcję okresu rekonwalescencji pacjentów i powikłań po zabiegu, nawet jeśli zabieg dotyczy delikatnych obszarów skóry twarzy. Do regeneracji naskórka dochodzi już w 48 godzin po zabiegu, a powrót do pełnej aktywności możliwy jest już po 5 dniach.

 

Współpracujemy z www.polmax.euCennik

Laserowa korekcja zmarszczek
(często określana jako lifting laserowy lub dermabrazja laserowa)

Twarz z powiekami
Twarz bez powiek
Szyja
Twarz + szyja
Dekolt
Powieki górne + dolne + "kurze łapki"
Powieki górne
Powieki dolne
Powieki dolne + "kurze łapki"
Okolica ust ("zmarszczki palacza")
Warga górna
4500-5500 PLN
3500-4500 PLN
3000-4000 PLN
6000-8000 PLN
od 2500 PLN
2000 PLN
1000 PLN
1000 PLN
1200 PLN
1000 PLN
400 PLN


Chirurgia plastyczna  •  Chirurgia naczyniowa  •  Ortopedia  •  Medycyna estetyczna  •  Chirurgia szczękowo-twarzowa  •  USG Doppler
Start  •  Aktualności  •  Kontakt  •  Dojazd  •  Lekarze, personel  •  Zabiegi  •  Cennik  •  Galeria  •  Nowości, promocje