Wypełnianie zmarszczek

 

Wypełnienie zmarszczek preparatami kwasu hialuronowego - Juvederm®, Restylane®

Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala podczas krótkiego - kilkuminutowego zabiegu wygładzić bruzdy lub inne niedoskonałości skóry nadając jej świeży, młody i pełen blasku wygląd. Po zabiegu można wrócić do normalnego życia towarzyskiego i zawodowego.

  • fałdy nosowo - wargowe
  • podniesienie kącików ust

 

Korekcja cieni pod oczami

Korekcję cieni pod oczami wykonuję się poprzez nastrzyknięcie kwasem hialuronowym o dużej elastyczności uzyskując długotrwały efekt.

  • wypełnienie doliny łez
  • korekcja cieni pod oczami

 

Korekcja wiotkości skóry - kwas polimlekowy

Zastosowanie preparatu Sculptra® umożliwia trwałą przebudowę skóry właściwej poprzez pobudzenie fibroblastów oraz produkcję nowego kolagenu. Niezwykle skuteczny zabieg
w przypadku zwiotczenia dolnej części policzków oraz okolicy żuchwy.


Powiększanie i modelowanie ust preparatami kwasu hialuronowego

Przy zastosowaniu kwasu hialuronowego można powiększyć lub też zmienić kształt ust, zachowując odpowiednie proporcje w stosunku do twarzy i naturalny ich wygląd. Efekt utrzymuje się około 8 miesięcy.


Wolumetria - modelowanie oraz korekcja konturów twarzy

Preparaty wolumetryczne kwasu hialuronowego takie jak Voluma®, Sub-Q® pozwalają przywrócić młodzieńczą objętość twarzy i podkreślić kości policzkowe. Zabieg pomaga poprawić proporcje twarzy jednocześnie dając efekt lekko liftingujący w dolnej jej części.

  • podkreślenie kości policzkowych
  • poprawa owalu twrzy

 

 

 

         W procesie starzenia się skóry zauważamy przede wszystkim znaczną utratę wody, zwiotczenie, tworzenie się bruzd i zmarszczek. Wraz z upływem czasu kwas hialuronowy, naturalny składnik skóry odpowiedzialny za otrzymanie odpowiedniej wilgotności skóry jest stopniowo wchłaniany.

 

         Jednym z najbardziej efektywnych i bezinwazyjnych sposobów zatrzymania młodego wyglądu są zabiegi korekcji zmarszczek stabilizowanym kwasem hialuronowym.

 

         Zabieg przy użyciu preparatów kwasu hialuronowego jest bezpieczny, ponieważ preparat nie zwiera żadnych elementów trwałych, a jego cząsteczka jest identyczna z tą występującą naturalnie w skórze.

 

         Efekt estetyczny utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Zaletą tego zabiegu jest to, iż pomimo wchłonięcia się preparatu widoczna jest znaczna poprawa jakości skóry poprzez trwałe i aktywne nawodnienie naskórka, poprawę elastyczności i napięcia. To wszystko za sprawą kwasu hialuronowego, który pozostawiony w skórze cały czas pracuje nad nią i stymuluje jak długotrwały zabieg kosmetyczny. Efekt wypełnienia widoczny jest od razu po zabiegu

 

         Zabieg trwa około 40 minut. Jeżeli jest taka potrzeba to najpierw znieczula się miejsca, które będą poddane zbiegowi. Następnie, po dokładnym odkażeniu skóry aplikuje się preparat poprzez wstrzyknięcie cienką igła. Preparat jest dobierany przez lekarza w zależności od miejsca korekcji, jakości skóry, głębokości i rodzaju zmarszczek. Po nastrzyknięciu wykonany jest delikatny masaż.

 

         Przez kilka godzin po zabiegu powinno się unikać nadmiernej ekspresji twarzy, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji. Bezpośrednio po zabiegu może się pojawić lekkie zaczerwienienie i obrzęk w miejscu podania preparatu, jednak objawy te znikają samoistnie zazwyczaj w ciągu 2 lub 3 dni. W dniu zabiegu oraz przez 3 kolejne dni powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne) oraz intensywnego wysiłku fizycznego.

 

         Przeciwwskazania stanowią wszelkiego rodzaju infekcje skóry, skłonność do tworzenia się bliznowców, terapia immunosupresyjna, nadwrażliwość na kwas hialuronowy, ciąża i okres karmienia piersią

 

         Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Jest to jeden z zabiegów, które można wykonać o każdej porze roku. Nie należy jedynie zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych na około 3 dni przed zabiegiem.

 

         Nie zaleca się łącznia w tym samym miejscu wypełniaczy różnego pochodzenia lub wypełniaczy z ewentualnymi dodatkami.

 

Do wypełnień stosujemy najwyższej jakości preparaty firmy CORNEAL® - SURGIDERM®

 

         Laboratoria CORNEAL® poczyniły wszelkie starania, aby SURGIDERM® był jak najtrwalszym preparatem. Pozwala na to jego duże stężenie oraz nowo opatentowany proces stabilizacji, który sprawia, że wszystkie połączenia są efektywne i tworzą razem strukturę trójwymiarową. Tak więc efekt estetyczny utrzymuje się od 9 do 12 miesięcy.

 

Kwas hialuronowy jest znakomitym materiałem do powiększania ust.

 

Preparat SURGILIPS® pozwala na:

  • poprawienie konturu ust
  • nadanie ustom dodatkowej lub utraconej z wiekiem objętości
  • poprawienie jakości i nawilżenie czerwieni wargowej

 

         Zmarszczki są wynikiem utraty jędrności skóry i stałej akcji mięśni mimicznych dlatego najlepszym sposobem na ich pozbycie się jest połączenie terapii botoksem, który znosi działanie mięśni mimicznych oraz wypełnienia pozostałych zmarszczek preparatami kwasu hialuronowego.Cennik

Wypełnienie fałdów nosowo-wargowych
(Juvederm 3®, Juvederm 4®, Restylane lido®, Restylane perlane®)

1400-2000 PLN

Podkreślenie i poprawa konturu policzków
(Voluma®, Sub-Q®)

1800-2800 PLN

Wypełnienie doliny łez
(Juvederm 2®, Juvederm 3®, Restylane®, Restylane perlane®

1200-2000 PLN

Podbudowanie kącików ust 

1200-1400 PLN

Powiększenie ust
(Juvederm 3®, Juvederm 4®, Restylane lido®, Restylane lipp®)

1200-1400 PLN


Chirurgia plastyczna  •  Chirurgia naczyniowa  •  Ortopedia  •  Medycyna estetyczna  •  Chirurgia szczękowo-twarzowa  •  USG Doppler
Start  •  Aktualności  •  Kontakt  •  Dojazd  •  Lekarze, personel  •  Zabiegi  •  Cennik  •  Galeria  •  Nowości, promocje